Lap Data System Oy

Kuusamon Tropiikki Mini MK-Enduro, Kuusamo 2017

LÄHTÖÖN OIKEUTETTUJEN LISTA / Historic (8)

No Nimi-Name Kerho-Club Kelkka-Snowmobile Ilmoittaja-Entrant Aika-Time
922 Hirvonen Janne
K-KMK
Lynx 10:00:00
989 Saari Hannu
KeMot
Lynx 10:01:00
907 Käkelä Ville
KuusMK
Lynx 10:02:00
916 Kivelä Pasi
KeMot
Polaris 10:03:00
920 Koivisto Aleksi
PCMK
Lynx 10:04:00
940 Murtovaara Turo
KuusMK
Polaris 10:06:00
977 Heikkilä Antti
KuusMK
Lynx 10:07:00
908 Piippo Jari
P-SMK
Lynx 10:08:00

LÄHTÖÖN OIKEUTETTUJEN LISTA / Juniorit (3)

No Nimi-Name Kerho-Club Kelkka-Snowmobile Ilmoittaja-Entrant Aika-Time
810 Niskanen Saku
Y-SMK
Polaris 10:10:00
822 Reinikainen Matti
I-SMoKe
Lynx 10:11:00
829 Halla-aho Sanna
KartMK
Ski-Doo 10:12:00

LÄHTÖÖN OIKEUTETTUJEN LISTA / Naiset (9)

No Nimi-Name Kerho-Club Kelkka-Snowmobile Ilmoittaja-Entrant Aika-Time
703 Junnila Katariina
KeMot
Polaris 10:14:00
733 Simontaival Jonna
SiiVe
Arctic Cat 10:16:00
770 Lehtomaa Hanna
O-SMK
Lynx 10:17:00
781 Hannus Heidi
KartMK
Arctic Cat 10:18:00
707 Pätsi Kati
KuusMK
Lynx 10:19:00
777 Virtanen Veera
TaiKe
Ski-Doo 10:20:00
701 Pihlajaviita Hanna
E-PMoKe
Lynx E-tec 10:21:00
765 Bragge Hanna
O-SMK
Lynx 10:22:00
789 Kumpula Susanna
KeMot
Polaris 10:23:00

LÄHTÖÖN OIKEUTETTUJEN LISTA / M50 (5)

No Nimi-Name Kerho-Club Kelkka-Snowmobile Ilmoittaja-Entrant Aika-Time
602 Kantola Vesa
Lumikissat
Lynx 10:28:00
650 Ukkola Kari
Lumikissat
Polaris 10:29:00
611 Kolehmainen Ahti
KuusMK
Lynx 10:30:00
625 Pietilä Ari
O-SMK
Polaris XCR 10:31:00
620 Korander Heikki
KuusMK
Lynx 10:32:00

LÄHTÖÖN OIKEUTETTUJEN LISTA / M40 (9)

No Nimi-Name Kerho-Club Kelkka-Snowmobile Ilmoittaja-Entrant Aika-Time
502 Karjalainen Pasi
KuusMK
Lynx 10:35:00
509 Haverinen Petteri
LMSK
Arctic Cat 10:36:00
517 Hynynen Harri
SoMoKe
Polaris 10:37:00
575 Vartioniemi Jarkko
KeMot
Ski-Doo 10:38:00
591 Kylmälä Timo
RaaMoKe
Ski-Doo 10:39:00
501 Nyberg Jukka
SyMoKe
Arctic Cat SnoPro 10:40:00
523 Tuhkasaari Marko
KartMK
Lynx 10:41:00
507 Kasurinen Tuomas
P-SMK
Lynx 10:42:00
571 Sjögren Petteri
KartMK
Arctic Cat 10:43:00

LÄHTÖÖN OIKEUTETTUJEN LISTA / B/N (14)

No Nimi-Name Kerho-Club Kelkka-Snowmobile Ilmoittaja-Entrant Aika-Time
202 Marttinen Jirka
O-SMK
Polaris 10:46:00
206 Immonen Markku
K-KMK
Arctic Cat 10:47:00
215 Sulkava Konsta
SuSeMK
Arctic Cat 10:48:00
237 Peltola Joni
PCMK
Ski-Doo 10:49:00
241 Kangasluoma Matti
LaihMK
Lynx 10:50:00
247 Ketonen Jussi
LaihMK
Ski-Doo 10:51:00
250 Karjalainen Kimmo
LiMK
Arctic Cat 10:52:00
288 Laamanen Kalle
I-SMoKe
Lynx 10:53:00
221 Korkala Sami
MuhKK
Lynx 10:56:00
226 Rajaniemi Ville
NiMoKe
Arctic Cat 10:57:00
225 Mäenpää Jussi
KaMK
Lynx 10:58:00
242 Haanpää Janne
O-SMK
Arctic Cat 10:59:00
248 Vartioniemi Nico
KeMot
Lynx 11:00:00
292 Palovaara Santeri
O-SMK
Arctic Cat 11:01:00

LÄHTÖÖN OIKEUTETTUJEN LISTA / C2/N (24)

No Nimi-Name Kerho-Club Kelkka-Snowmobile Ilmoittaja-Entrant Aika-Time
418 Tuomikoski Miika
LaihMK
Lynx RE 11:03:00
444 Koponen Ari
K-KMK
Arctic Cat 11:04:00
454 Kantola Jarmo
MuhKK
Polaris 11:05:00
458 Tompuri Ossi
Lumikissat
Lynx 11:06:00
463 Puumala Matti
E-PMoKe
Lynx 11:07:00
468 Heikkilä Ville
PokyUA
Lynx 11:08:00
484 Östring Antti
LSMK
Yamaha 11:09:00
431 Pihlaja Joonas
KuusMK
Lynx 11:11:00
460 Tuhkasaari Toni
KartMK
Lynx 11:13:00
404 Koskela Jussi
PCMK
Lynx 11:14:00
491 Taskila Jussi
RaaMoKe
Lynx 11:16:00
499 Juntunen Markus
KaMK
Lynx 11:17:00
426 Koskela Juuso
PCMK
Polaris 11:18:00
432 Haukkala Tuomas
KartMK
Lynx 11:19:00
461 Honkanen Petri
MuhKK
Lynx 11:20:00
471 Mäki Anssi
E-PMoKe
Arctic Cat 11:21:00
440 Hirvelä Kristian
O-SMK
Ski-Doo 11:22:00
462 Puumala Ville
E-PMoKe
Lynx 11:24:00
464 Lampinen Joonas
TamMC
Ski-Doo 11:25:00
442 Rajala Juhana
KuusMK
Ski-Doo 11:26:00
467 Tuomaala Teemu
MuhKK
Lynx 11:27:00
425 Sammatti Jussi
KuusMK
Lynx 11:28:00
455 Asunmaa Eemeli
SuSeMK
Arctic Cat 11:29:00
477 Korte Teijo
KuusMK
Lynx 11:30:00

LÄHTÖÖN OIKEUTETTUJEN LISTA / C1/N (10)

No Nimi-Name Kerho-Club Kelkka-Snowmobile Ilmoittaja-Entrant Aika-Time
313 Volotinen Mika
KuruK
Lynx 11:32:00
330 Lemström Jesse
HämSK
Lynx 11:33:00
335 Tornberg Tero
KuusMK
Lynx 11:34:00
349 Järvilä Jeremias
KePoMoKe
Ski-Doo 11:35:00
377 Jukka Jussi
K-KMK
Arctic Cat 11:36:00
381 Kylänpää Mikko
QRF
Ski-Doo 11:37:00
104 Töhönen Pekka
KMK
Arctic Cat 11:38:00
324 Hiltunen Jarno
SoMoKe
Arctic Cat 11:39:00
337 Soukhov Stepan
TaiKe
Lynx 11:40:00
350 Tyni Harri
TaiKe
Arctic Cat 11:41:00

LÄHTÖÖN OIKEUTETTUJEN LISTA / A/N (15)

No Nimi-Name Kerho-Club Kelkka-Snowmobile Ilmoittaja-Entrant Aika-Time
4 Hämäläinen Mikko
I-SMoKe
Arctic Cat 11:46:00
32 Silvan Vesa
VSRC
Ski-Doo 11:48:00
33 Pyykönen Erno
P-KK
Arctic Cat 11:49:00
37 Käkelä Teppo
KuusMK
Lynx 11:50:00
39 Lokka Tero
LaMK
Lynx 11:51:00
79 Rajajärvi Feetu
KiMK
Arctic Cat 11:52:00
1 Haapamäki Juha
KauhMK
Lynx 11:53:00
12 Takalo Kimmo
ISK
Ski-Doo 11:54:00
15 Behm Joni
I-SMoKe
Arctic Cat 11:55:00
30 Roine Markus
PukMU
Ski-Doo 11:56:00
34 Juvonen Joni
K-KMK
Arctic Cat 11:57:00
45 Hottinen Jesse
SiiVe
Arctic Cat 11:58:00
2 Pellonpää Lauri
ASMP
Arctic Cat 11:59:00
3 Marttinen Henri
KoKe
Polaris 12:00:00
16 Kankaanpää Antti
MuhKK
Lynx 12:01:00